Пропал Шевчук В.В.

Модераторы: VKachanovskyy, IsumiSan

Пропал Шевчук В.В.

Сообщение IsumiSan » 09 май 2014, 17:24

22 апреля 2014 года вышел из дома и не вернулся Шевчук Виктор Владимирович: http://mvs.gov.ua/mvs/control/rivne/uk/publish/article/107459.
IsumiSan
 
Сообщений: 844
Зарегистрирован: 11 май 2011, 23:01
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 39 раз.
Пункты репутации: 130

"Пропажа" нашлась.

Сообщение admin » 21 ноя 2017, 22:57

http://forum.ufgo.org/viewtopic.php?f=6&t=23029&p=91762#p91762
Re: Турнір з го м. Кременець 25-26.11. 2017

Повідомлення Небайдужий » Сьогодні, 20:25
Змушений трошки поінформувати потенційних учасників турніру в Кременці.
Зіштовхнувся з тим, що більшість любителів Ґо в Україні не знають подробиць зниклення Шевчука В.В. в 2014 році і в зв'язку з цим перебувають в деякій омані.
Ця подія супроводжувалась тим, що були виявлені великі кредити, які взяв В.В. як на своє ім'я, так і на асоціацію сприяння інтелектуальних іграм, яка була зареєстрована в Рівному, та великою кількістю позик, взятих у приватних осіб (батьки учнів Школи, знайомі В.В. в Рівному та Києві і т.п.). Він пропав, залишивши по собі негативний шлейф незавершених фінансових проблем. До честі Оксани Борисівни (дружини В.В.), на чию долю випало тяжке випробування зі щезненням чоловіка, вона зуміла багато з цих боргів тим чи іншим способом мінімізувати (крім банківських). Їй приходилось дуже тяжко, так як вона залишилась з дітьми сама та ще й під певним тиском як слідчих органів, так і банків та різних колекторських фірм. Все, що вона могла зробити, щоб погасити негатив, вона зробила.
І ось пройшло три роки і В.В. "знайшовся". Стало відомо, що він переховувався в монастирі.
Те фінансове безумство, яке творилось перед його щезненням, починає знаходити інше продовження. В.В. починає знову діяльність по розвитку інтелектуальних ігор тепер уже в Кременці. Цікаво, що ні в Києві ні в тому ж Рівному майже неможливо знайти спонсорські фірми, які готові були би вкладати великі гроші в призовий фонд. Більшість з них готові потратитись на якусь нагородну символіку, на солодкі призи, але не на роздачу тисячами гривень на призи. Тому у мене виникають великі сумніви з приводу тої фірми, яка заявлена в якості спонсора... На це ще й наштовхує її назва... Є підозри, що це починають проявлятись ті гроші, що були фактично украдені у банків та людей.
Можливо я й не правий, але такі підозри просто просяться на поверхню.
Ну, а тепер кожен вправі сам прийняти для себе рішення: приймати участь в такому турнірі, чи ні. Бо, як на мене, то приймаючи сумнівні гроші в якості приза, люди стають співучасниками "дерибану" тих сумнівних (фактично вкрадених) грошей. Підходи до моральної чистоти у кожного свої. Тож кожен робить свій особистий вибір.
Написав це не заради того, щоб очернити В.В., а лише тому, що я вважаю, що люди повинні знати правду і, щоб люди робили вибір не всліпу, а знаючи передісторію.
Аватар пользователя
admin
Администратор
 
Сообщений: 127
Зарегистрирован: 11 май 2011, 17:03
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
Пункты репутации: 37

"Пропажа" нашлась.

Сообщение admin » 21 ноя 2017, 23:56

Аватар пользователя
admin
Администратор
 
Сообщений: 127
Зарегистрирован: 11 май 2011, 17:03
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 2 раз.
Пункты репутации: 37


Вернуться в Сьоги в Рівному. Сёги в Ровно

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 4

cron