Положення про ESC/WOSC-2017

вопросы организации проведения турниров
очевидные и спорные вопросы регламентов турниров
вопросы судейства.

Модераторы: IsumiSan, Sairine

Правила форума
Условие для всех участников форума по поводу обсуждения конкретных турниров.
Для обсуждения условий проведения турнира организатор турнира создает отдельную ветку.
В обсуждении условий проведения турнира, регламента и судейства могут участвовать все участники форума.
Обсуждения условий, регламента, судейства каждого из турниров прекращаются с момента старта турнира.
По окончании турнира оглашается результат.
Дальнейшие комментарии завершенного турнира с оглашенным результатом допускаются только со стороны судьи это турнира.

Положення про ESC/WOSC-2017

Сообщение IsumiSan » 12 май 2017, 18:06

"Затверджую"
Президент УФС
Байденко Б.В.
10 "травня" 2017 р.

Положення про Чемпіонат Європи та Світу (ESC/WOSC-2017)
1. Мета заходу: визначення найсильнішого гравця Європи з сьогі, визначення найсильнішого гравця світу з сьогі.
2. Місце і час проведення заходу: 3-6 серпня, м. Київ, вул. Хрещатик, 2 (Український дім)

3. Учасники заходу:
До участі в турнірі допускаються усі бажаючі, які засвоїли правила гри та сплатили турнірний внесок на рахунок УФС

4. Регламент заходу:
4.1. Командний турнір - швейцарська система;
у команді грає 3 учасники;
розташування гравців за дошками визначається рейтингом гравців;
кількість турів залежить від числа команд;
місця команд визначаються за наступними показниками (у порядку спадання):
- кількість набраних очок командою;
- кількість виграних партій членами команди;
- Коефіцієнт Бухгольца (SOS);
- Сумарний коефіцієнт Бухгольца (SOSOS);
- особиста зустріч.

4.2. Бліц - швейцарська система;
8 хвилин кожному учаснику без бойомі;
7 турів;
місця визначаються за наступними показниками (у порядку спадання):
- кількість набраних очок;
- Коефіцієнт Бухгольца (SOS);
- Сумарний коефіцієнт Бухгольца (SOSOS);
- особиста зустріч.

4.3. Добутсу турнір - швейцарська система;
кількість турів залежить від числа учасників;
місця визначаються за наступними показниками (у порядку спадання):
- кількість набраних очок;
- Коефіцієнт Бухгольца (SOS);
- Сумарний коефіцієнт Бухгольца (SOSOS);
- особиста зустріч.

4.4. Чемпіонат Європи (ESC)
До участі допускаються топ-32 гравці з Європи за рейтингом;
5 турів, олімпійська система "на вибування", результати партій під час ESC йдуть у залік відкритого чемпіонату світу (WOSC).

4.5. Відкритий чемпіонат світу (WOSC)
9 турів, швейцарська система;
місця визначаються за наступними показниками (у порядку спадання):
- кількість набраних очок;
- Коефіцієнт Бухгольца (SOS);
- Сумарний коефіцієнт Бухгольца (SOSOS);
- особиста зустріч.

4.6. При збігу всіх показників, вказаних у розділі 4 для учасників, які ділять призове місце у турнірах, вказаних у розділі 4, між ними буде проведено додаткове змагання на умовах, які визначить головний суддя турніру.

5. Контроль часу у партіях чемпіонату Європи та відкритого чемпіонату світу:
45 хвилин на партію + бойомі 40 секунд на хід

6. Особливі положення:
а) Сеннічіте - партія переграється з укороченим контролем часу: 10 хвилин без бойомі.
б) Дзісьогі - проводиться підрахунок очок згідно "27-очкової заявної системі".
(Ладдя і слон при підрахунку стоять 5 очок, король - 0 очок, решта - по 1 очку).
Рішення про виникнення одного з даних положень в партії гравців приймається і фіксується головним суддею турніру.

7. Розклад заходу:
3-є серпня (четвер):
впродовж дня – реєстрація на ESC/WOSC; з 9:00 – реєстрація на командний турнір та бліц
11:00 – початок командного турніру (20 хв; кількість турів залежить від числа команд)
16:00 – бліц-турнір

4-е серпня (п’ятниця):
9:30 – урочиста церемонія відкриття ESC/WOSC
10:30 - 1-ий раунд ESC/WOSC
12:30 – 2-ий раунд ESC/WOSC
14:30 – обід
15:30 – 3-ій раунд ESC/WOSC

5-е серпня (субота):
9:30 – 4-ий раунд ESC/WOSC
11:30 – 5-ий раунд ESC/WOSC
13:30 – обід
14:30 – 6-ий раунд WOSC
16:00 – турнір з Добуцу
19:00 – Засідання FESA

6-е серпня (неділя):
9:30 – 7-ий раунд WOSC
11:30 – 8-ий раунд WOSC
13:30 – обід
14:30 – 9-ий раунд WOSC
16:00 – церемонія закриття та нагородження

8. Нагородження:
Учасники, які посіли 1-3 місця у турнірах, нагороджуються медалями, дипломами та цінними призами.

9. Внесок за участь у турнірі
Командний: 5 EUR з учасника
Бліц: 5 EUR
ESC/WOSC: 25 EUR
Добуцу: безкоштовно
Членам Української федерації Сьогі надається знижка у розмірі 50%

10. Всі витрати гравців щодо участі у заході несуть організації, що відряджають гравців

11. Головний суддя турніру - Байденко Б.В. (066) 341-01-57
IsumiSan
 
Сообщений: 638
Зарегистрирован: 11 май 2011, 23:01
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 39 раз.
Пункты репутации: 130

Re: Положення про ESC/WOSC-2017

Сообщение IsumiSan » 08 авг 2017, 22:52

Результати турніру:
Код: выделить все
ESC/WOSC-2017
Ukraine, Kyiv, Ukrainian House (2 Hreschatik street)
4th - 6th August 2017

Pl Name                   Rank Country   1     2         3        4        5        6        7        8        9      Pts  SOS  SOSOS
1 Tokuni Shun              2D    JP      42+   51+      36+      11+       4-      18+       3+       2+       6+      8   49   432
2 Korchitsky Sergey        4D    BY      28+   14+      20+       7+       6-      21+       4+       1-       8+      7   54   439
3 Leiter Thomas            4D    DE      31+   18+      23+       6-       7+       9+       1-      13+      10+      7   53   436
4 Teraoka Ikuo             2D    JP      54+   38+      56+      22+       1+       6+       2-      10-      11+      7   48   409
5 Shcheslionok Peter       3D    BY      34+   8-       25+      27+      21-      29+      18+      19+       7+      7   46   431
6 Tanyan Vincent           4D    BY      41+   9+       8+        3+       2+       4-      19+       7-       1-      6   56   451
7 Dietmayer Marco          3D    AT      30+   19+      10+       2-       3-      14+      15+       6+       5-      6   55   433
8 Staberhofer Rainer       1D    AT       13+   5+       6-       35+      12+      16+      11-       9+       2-     6   54   425
9 Pfaffel Thomas           2D    AT       21+   6-       38+      39+      11+       3-      17+       8-      20+      6   49   425
10 Krivoshey Sergey        3D    UA       43+   27+      7-       18-      30+      44+      12+       4+       3-      6   49   405
11 Okamura Yasuyuki        3D    JP       45+   60+      39+       1-       9-      35+       8+      21+       4-      6   46   404
12 Bjerke Richard          2D    NO       19-   45+      41+      36+       8-      22+      10-      29+      28+      6   44   399
13 Starikevich Anton       2D    BY       8-    40+      34-      51+      41+      36+      16+       3-      19+      6   43   409 
14 Dziwoki Adam            2D    PL       35+   2-      37-      52+      28+       7-      41+      22+      24+      6   43   404
15 Verheyden Frederic      2D    BE       27-   42+      30+      34+      26+      19-       7-      45+      25+      6   43   391
16 Iglitsky Eugeny         2D    BY       18-   61+      28+      37+      22+       8-      13-      34+      23+      6   42   403
17 Lysenka Sergey          2D    BY       44-   52+      43+      29+      19-      40+       9-      25+      21+      6   41   385
18 Lysenka Andrey          2D    BY       16+   3-      33+      10+      20+       1-       5-      28-      41+      5   53   398
19 Nguen Ann_Tuan          2D    FR       12+   7-      51+      23+      17+      15+       6-       5-      13-      5   51   413
20 Baydenko Boris          2D    UA       32+   24+       2-      44+      18-      25-      31+      26+       9-      5   47   395
21 Kondratov Yaroslav      2D    BY       9-    48+      55+      56+       5+       2-      24+      11-      17-      5   47   381 
22 Skuratovskiy Ilya       8K    UA       40+   37+      26+       4-      16-      12-      48+      14-      34+      5   46   380
23 Shaporov Maxim          3D    BY       47+   44+       3-      19-      43+      26+      25-      32+      16-      5   45   375
24 Rovekamp Frank          3D    DE       25+   20-      32+      26-      31+      34+      21-      44+      14-      5   44   379
25 Paliy Andriy            1D    UA       24-   54+       5-      46+      56+      20+      23+      17-      15-      5   44   369
26 Ozeki Yoshi             1D    JP       53+   46+      22-      24+      15-      23-      37+      20-      36+      5   41   383
27 Stavroyani Sergey       1D    UA       15+   10-      60+       5-      36-      38-      53+      46+      37+      5   40   372
28 Korcyl Patryk           1K    PL       2-    65+      16-      57+      14-      64+      35+      18+      12-      5   40   352 
29 Toshihiko Otsuka        1K    JP       61+   39-      57+      17-      37+       5-      40+      12-      42+      5   40   351
30 Ruin Gilles             1K    FR       7-    59+      15-      62+      10-      55+      39+      47-      49+      5   38   345 
31 Heshe Thomas            1K    DK       3-    62-      53+      33+      24-      60+      20-      39+      35+      5   37   366 
32 Mishutin Mikhail        1D    BY       20-   53+      24-      55+      40-      51+      38+      23-      45+      5   36   366
33 Kir'Yanov Dmitry        9K    UA       52+   35-      18-      31-      42+      53-      60+      40+      47+      5   34   359
34 Boekschoten Michiel     3D    NL       5-    49+      13+      15-      38+      24-      46+      16-      22-      4   47   373 
35 Kolomiyets Artem        3D    UA       14-   33+      46+       8-      47+      11-      28-      38+      31-      4   45   364
36 Stanaszek Mariusz       1K    PL       49+   55+       1-      12-      27+      13-      44-      52+      26-      4   44   362
37 Olufsen Asle            2K    NO       50+   22-      14+      16-      29-      54+      26-      55+      27-      4   42   348
38 Pages Jeremy            2K    FR       59+   4-       9-      45+      34-      27+      32-      35-      54+      4   41   362
39 Freyer Guido            6K    DE       48+   29+      11-       9-      46-      56+      30-      31-      60+      4   40   346
40 Vyletel Lukas           3K    SK       22-   13-      49+      65+      32+      17-      29-      33-      55+      4   40   333
41 Yashchur Mykola         1K    UA       6-    66+      12-      63+      13-      57+      14-      51+      18-      4   38   355 
42 Skotnicki Rikard        3K    SE       1-    15-      58+      43-      33-      62+      56+      61+      29-      4   38   327 
43 Gedda Peter             1K    SE       10-   58+      17-      42+      23-      46-      61+      49-      53+      4   37   338
44 Jedynak Wojciech        1D    PL       17+   23-      63+      20-      48+      10-      36+      24-      0-          4   37   328
45 Do Long                 5K    CZ       11-   12-      66+      38-      65+      48+      47+      15-      32-      4   37   326
46 Kandrac Patrick         4K    SK       66+   26-      35-      25-      39+      43+      34-      27-      51+      4   35   358
47 Ryasnyanskaya Viktoria  1D    UA       23-   50+      62-      60+      35-      52+      45-      30+      33-      4   34   331
48 Pozdnyakov Alexey       2K    UA       39-   21-      61+      54+      44-      45-      22-      58+      52+      4   33   342
49 Marek Filip             6K    CZ       36-   34-      40-      59+      52-      50+      63+      43+      30-      4   33   322
50 Zharikov Oleg           4K    BY       37-   47-      52-      61+      55-      49-      62+      64+      63+      4   26   292
51 Orschiedt Oliver        3K    DE       62+   1-       19-      13-      53+      32-      54+      41-      46-      3   40   355
52 Zharikova Maria         3K    BY       33-   17-      50+      14-      49+      47-      57+      36-      48-      3   40   315
53 Hrabal Voitech          5K    CZ       26-   32-      31-      58+      51-      33+      27-      60+      43-      3   37   327
54 Uss Nikolay             5K    UA       4-    25-      59+      48-      63+      37-      51-      57+      38-      3   35   325 
55 Lyba Eduard             4K    UA       63+   36-      21-      32-      50+      30-      64+      37-      40-      3   35   317
56 Adaszewski Grzegorz     2K    PL       58+   57+       4-      21-      25-      39-      42-      62+      0-          3   33   302
57 Borisov Anton                 DE       0+    56-      29-      28-      58+      41-      52-      54-      65+      3   27   278
58 Orschiedt Leonard       6K    DE       56-   43-      42-      53-      57-      59+      65+      48-      64+      3   27   274
59 le_Roux Philippe        7K    FR       38-   30-      54-      49-      64-      58-      66+      65+      61+      3   25   275
60 Budkevich Alexey        4K    BY       65+   11-      27-      47-      62+      31-      33-      53-      39-      2   35   324
61 Lapteva Alina           5K    UA       29-   16-      48-      50-      66+      63+      43-      42-      59-      2   33   290
62 Orschiedt Tristan       8K    UA       51-   31+      47-      30-      60-      42-      50-      56-      66+      2   31   305
63 Rubio Efren             9K    ES       55-    0+      44-      41-      54-      61-      49-      66+      50-      2   25   261
64 Prypysnyuk Olesya       7K    UA       0-     0-       0-      66+      59+      28-      55-      50-      58-      2   19   177
65 Danilchuk Daria         10K    UA       60-   28-       0+      40-      45-      66-      58-      59-      57-      1   25   255
66 Laptev Ernest           7K    UA       46-   41-      45-      64-      61-      65+      59-      63-      62-      1   24   268
IsumiSan
 
Сообщений: 638
Зарегистрирован: 11 май 2011, 23:01
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 39 раз.
Пункты репутации: 130

Re: Положення про ESC/WOSC-2017

Сообщение Sairine » 17 авг 2017, 20:36

Результаты турнира после обсчета во вложении.
Поздравляем всех участников!
Изменение в рейтинге:
Код: выделить все
Nr   Name      Nat   Grade   ELO   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Pts   +/-
1   Tokuni   Shun   JP   2 Dan   2172     42+   51+   36+   11+   4-   18+   3+   2+   6+   8   +33
2   Korchitsky   Sergey   BY   4 Dan   2265     28+   14+   20+   7+   6-   21+   4+   1-   8+   7   -2
3   Leiter   Thomas   DE   4 Dan   2161     31+   18+   23+   6-   7+   9+   1-   13+   10+   7   +14
4   Teraoka   Ikuo   JP   3 Dan   2104     54+   38+   56+   22+   1+   6+   2-   10-   11+   7   +18
5   Shcheslionok   Peter   BY   3 Dan   2003     34+   8-   25+   27+   21-   29+   18+   19+   7+   7   +16
6   Tanyan   Vincent   BY   4 Dan   2240     41+   9+   8+   3+   2+   4-   19+   7-   1-   6   -13
7   Dietmayer   Marco   AT   3 Dan   2084     30+   19=   10+   2-   3-   14+   15+   6+   5-   11/2   +7
8   Staberhofer   Rainer   AT   1 Dan   1781     13+   5+   6-   35+   12+   16+   11-   9+   2-   6   +93
9   Pfaffel   Thomas   AT   2 Dan   1866     21+   6-   38+   39+   11+   3-   17+   8-   20+   6   +49
10   Krivoshey   Sergei   UA   3 Dan   2037     43+   27+   7-   18-   30+   44+   12+   4+   3-   6   +1
11   Okamura   Yasuyuki   JP   3 Dan   2071     45+   60+   39+   1-   9-   35+   8+   21+   4-   6   -13
12   Bjerke   Richard   NO   2 Dan   1871     19-   45+   41+   36+   8-   22+   10-   29+   28+   6   -1
13   Starikevich   Anton   BY   2 Dan   1918     8-   40+   34-   51+   41+   36+   16+   3-   19+   6   -1
14   Dziwoki   Adam   PL   2 Dan   1863     35+   2-   37-   52+   28+   7-   41+   22+   24+   6   +13
15   Verheyden   Frédéric   BE   2 Dan   1874     27-   42+   30+   34+   26+   19-   7-   45+   25+   6   +4
16   Iglitsky   Eugeny   BY   2 Dan   1870     18-   61+   28+   37+   22+   8-   13-   34+   23+   6   +9
17   Lysenka   Sergey   BY   2 Dan   1906     44-   52+   43+   29+   19-   40+   9-   25+   21+   6   -3
18   Lysenka   Andrey   BY   2 Dan   1834     16+   3-   33+   10+   20+   1-   5-   28-   41+   5   +31
19   Nguyen   Anh Tuan   FR   2 Dan   1831     12+   7=   51+   23+   17+   15+   6-   5-   13-   11/2   +47
20   Baydenko   Boris   UA   2 Dan   1980     32+   24+   2-   44+   18-   25-   31+   26+   9-   5   -17
21   Kondratov   Yaroslav   BY   2 Dan   1859     9-   48+   55+   56+   5+   2-   24+   11-   17-   5   +15
22   Skuratovskiy   Ilya   UA   8 Kyu   1138     40+   37+   26+   4-   16-   12-   48+   14-   34+   5   +337
23   Shaporov   Maxim   BY   3 Dan   2033     47+   44+   3-   19-   43+   26+   25-   32+   16-   5   -33
24   Rövekamp   Frank   DE   3 Dan   1961     25+   20-   32+   26-   31+   34+   21-   44+   14-   5   -25
25   Paliy   Andriy jr.   UA   1 Dan   1776     24-   54+   5-   46+   56+   20+   23+   17-   15-   5   +36
26   Ozeki   Yoshi   JP   1 Dan   1790     53+   46+   22-   24+   15-   23-   37+   20-   36+   5   +1
27   Stavroyani   Sergey   UA   1 Dan   1817     15+   10-   60+   5-   36-   38-   53+   46+   37+   5   -23
28   Korcyl   Patryk   PL   1 Kyu   1625     2-   65+   16-   57+   14-   64+   35+   18+   12-   5   +48
29   Otsuka   Toshihiko   JP   1 Kyu   1789     61+   39-   57+   17-   37+   5-   40+   12-   42+   5   -27
30   Ruin   Gilles   FR   1 Kyu   1688     7-   59+   15-   62+   10-   55+   39+   47-   49+   5   -10
31   Heshe   Thomas   DK   1 Kyu   1672     3-   62-   53+   33+   24-   60+   20-   39+   35+   5   +12
32   Mishutin   Mikhail   BY   1 Dan   1758     20-   53+   24-   55+   40-   51+   38+   23-   45+   5   -20
33   Kir'yanov   Dmitry   UA   9 Kyu   987     52+   35-   18-   31-   42+   53-   60+   40+   47+   5   +351
34   Boekschoten   Michiel   NL   3 Dan   1745     5-   49+   13+   15-   38+   24-   46+   16-   22-   4   -10
35   Kolomiyets   Artem   UA   3 Dan   1862     14-   33+   46+   8-   47+   11-   28-   38+   31-   4   -48
36   Stanaszek   Mariusz   PL   1 Kyu   1616     49+   55+   1-   12-   27+   13-   44-   52+   26-   4   +16
37   Olufsen   Asle   NO   2 Kyu   1578     50+   22-   14+   16-   29-   54+   26-   55+   27-   4   +20
38   Pagès   Jérémy   FR   2 Kyu   1453     59+   4-   9-   45+   34-   27+   32-   35-   54+   4   +63
39   Freyer   Guido   DE   6 Kyu   1232     48+   29+   11-   9-   46-   56+   30-   31-   60+   4   +173
40   Vyletel   Lukas   SK   3 Kyu   1459     22-   13-   49+   65+   32+   17-   29-   33-   55+   4   +28
41   Yashchur   Mykola   UA   1 Kyu   1656     6-   66+   12-   63+   13-   57+   14-   51+   18-   4   -15
42   Skotnicki   Rikard   SE   3 Kyu   1320     1-   15-   58+   43-   33-   62+   56+   61+   29-   4   +43
43   Gedda   Peder   SE   1 Kyu   1695     10-   58+   17-   42+   23-   46-   61+   49-   53+   4   -42
44   Jedynak   Wojciech   PL   1 Dan   1791     17+   23-   63+   20-   48+   10-   36+   24-   0-   4   +4
45   Do   Long   CZ   5 Kyu   1297     11-   12-   66+   38-   65+   48+   47+   15-   32-   4   +119
46   Kandrac   Patrick   SK   4 Kyu   1415     66+   26-   35-   25-   39+   43+   34-   27-   51+   4   +66
47   Ryasnyanskaya   Viktoriya   UA   1 Dan   1735     23-   50+   0-   60+   35-   52+   45-   30+   33-   4   -38
48   Pozdnyakov   Alexei   UA   2 Kyu   1598     39-   21-   61+   54+   44-   45-   22-   58+   52+   4   -32
49   Marek   Filip   CZ   6 Kyu   1236     36-   34-   40-   59+   52-   50+   63+   43+   30-   4   +109
50   Zharikov   Oleg   BY   4 Kyu   1229     37-   47-   52-   61+   55-   49-   62+   64+   63+   4   +11
51   Orschiedt   Oliver   DE   3 Kyu   1415     62+   1-   19-   13-   53+   32-   54+   41-   46-   3   -1
52   Zharikova   Maria   BY   3 Kyu   1411     33-   17-   50+   14-   49+   47-   57+   36-   48-   3   -18
53   Hrabal   Vojtech   CZ   5 Kyu   1277     26-   32-   31-   58+   51-   33+   27-   60+   43-   3   +43
54   Uss   Nikolay   UA   5 Kyu   1314     4-   25-   59+   48-   63+   37-   51-   57+   38-   3   +3
55   Lyba   Eduard   UA   4 Kyu   1382     63+   36-   21-   32-   50+   30-   64+   37-   40-   3   +2
56   Adaszewski   Grzegorz   PL   2 Kyu   1473     58+   57+   4-   21-   25-   39-   42-   62+   0-   3   -32
57   Borysov   Anton   UA      611     0+   56-   29-   28-   58+   41-   52-   54-   0+   3   +167
58   Orschiedt   Leonard   DE   6 Kyu   1172     56-   43-   42-   53-   57-   59+   65+   48-   64+   3   -19
59   Le Roux   Philippe   FR   7 Kyu   1134     38-   30-   54-   49-   64-   58-   66+   65+   0+   3   -7
60   Budkevich   Alexey   BY   4 Kyu   1348     65+   11-   27-   47-   62+   31-   33-   53-   39-   2   -41
61   Lapteva   Alina   UA   5 Kyu   1259     29-   16-   48-   50-   66+   63+   43-   42-   0-   2   -26
62   Orschiedt   Tristan   DE   8 Kyu   1047     51-   31+   0-   30-   60-   42-   50-   56-   0+   2   +89
63   Rubio   Efren   ES   9 Kyu   924     55-   0+   44-   41-   54-   61-   49-   66+   50-   2   +10
64   Prypysnyuk   Olesya   UA   7 Kyu   1082     0-   0-   0-   66+   59+   28-   55-   50-   58-   2   +18
65   Danilchuk   Daria   UA   10 Kyu   883     60-   28-   0+   40-   45-   66-   58-   59-   0-   1   -1
66   Laptev   Ernest   UA   7 Kyu   1040     46-   41-   45-   64-   61-   65+   59-   63-   0-   1   -53


Promoting Tokuni Shun to 3 Dan
Promoting Skuratovskiy Ilya to 3 Kyu
Promoting Otsuka Toshihiko to 1 Dan
Promoting Kir'yanov Dmitry to 5 Kyu
Promoting Freyer Guido to 4 Kyu
Promoting Do Long to 4 Kyu
Promoting Kandrac Patrick to 3 Kyu
Promoting Marek Filip to 5 Kyu
Promoting Borysov Anton to 13 Kyu
Promoting Orschiedt Tristan to 7 Kyu
С уважением,
рейтинг-офицер УФС,
Олеся Приписнюк
Sairine
 
Сообщений: 27
Зарегистрирован: 01 янв 2017, 14:34
Откуда: Odessa
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Пункты репутации: 45

Re: Положення про ESC/WOSC-2017

Сообщение Sairine » 17 авг 2017, 20:50

Результаты

Код: выделить все
Qualifying points are accrued only to Ukrainian participants :
1)   Sergei Krivoshey      + 20 points
2)   Boris Baydenko        + 12 points
3)   Sergey Stavroyani    + 12 points
4)   Ilya Skuratovskiy    + 5 points
5)    Andriy Paliy jr.    + 5 points
6)   Dmitry Kir’yanov      + 5 points
7)   Viktoriya Ryasnyanskaya+ 4 points
8)   Artem Kolomiyets      + 4 points
9)   Mykola Yashchur      + 4 points
10)   Alexei Pozdnyakov      + 4 points
11)   Nikolay Uss         + 3 points
12)    Eduard Lyba         + 3 points
13)   Alina Lapteva         + 2 points
14)   Olesya Prypysnyuk      + 2 points
15)    Ernest Laptev         + 1 points
according to scoring system for ESC/WOSC:
1 point for each victory and additional
30 points for the 1st place,
20 points for the 2nd place,
15 points for the 3rd place
7 points for the place from the 4th to the 10th (places in WOSC and ESC are calculated separately
Вложения
Screenshot_20170817-203300.png
Screenshot_20170817-203300.png (291.75 KiB) Просмотров: 185
С уважением,
рейтинг-офицер УФС,
Олеся Приписнюк
Sairine
 
Сообщений: 27
Зарегистрирован: 01 янв 2017, 14:34
Откуда: Odessa
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.
Пункты репутации: 45


Вернуться в турниры, регламенты, судейство

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron